Eladó tégla lakás Pápa
33 990 000 HUF
755 333 Ft / m²
Pápa, Vajda Péter ltp.
45
m²
1+1
Szoba
lakás
Kategória
tégla
Alkategória
Leírás
Eladó lakás Pápa egyik belvárosi lakótelepi részén! Eladásra kínálok Pápa egyik kedvelt lakótelepi övezetében egy 45 nm-es, 1+1 szobás, földszinti, téglaépítésű lakást. Az ingatlanhoz a lakótömbbel szemben külön tárolóhelyiség tartozik, amely ideális biciklik, kismotorok elhelyezésére, így a bevásárlás és a közlekedés kényelmesen, praktikusan megoldható. A társasház tetőszerkezete már felújításra került, a külső szigetelés még nem történt meg. Kinek ajánljuk? A földszinti elhelyezkedésnek köszönhetően kiváló választás: első lakást vásárlóknak idősebbeknek kisgyermekes családoknak családalapítás előtt állóknak Nincs lépcsőzés, a mindennapi közlekedés és pakolás egyszerű és kényelmes. Elhelyezkedés és környezet A lakás kiváló infrastruktúrával rendelkezik: A belváros és nevezetességek, mint Esterházy-kastély, Kékfestő Múzeum, Nagytemplom, Várkert, Várkertfürdő, kb. 20 perc sétával elérhetők Általános iskola kb. 10 perc 5-7 percen belül: élelmiszerboltok, játszótér, pumpapálya, futókör, óvodák, bölcsőde, védőnői Szolgálat, orvosi rendelők, gyógyszertár Legközelebbi bolt: kb. 5 perc séta A lakás főbb jellemzői: Belső oldali nikecell szigetelés több külső falon Tágas, világos nagyszoba (nappalinak vagy hálónak) Külön félszoba (gyerekszoba, dolgozó vagy háló) Az átlagosnál nagyobb, kényelmes fürdőszoba (zuhanyzó + WC) Étkezésre is alkalmas, jól kihasználható konyha Éléskamra Műanyag hőszigetelt nyílászárók. Konvektoros egyedi gázfűtés. Statikailag kiváló állapot Közösség A lakóközösség barátságos és segítőkész, ami hosszú távon is nyugodt lakókörnyezetet biztosít. Szabadidő és kikapcsolódás A közelben számos lehetőség adott: Esterházy-kastély, Kékfestő Múzeum, Nagytemplom, valamint a Várkertfürdő és a strand is könnyen elérhető. Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény esetén megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyintézésben is. Az ingatlanról készült alaprajz és fényképfelvételek az OTP Ingatlanpont szellemi tulajdonát képezik. Amennyiben szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, hívjon bizalommal!